بهینه سازی سایت SEO

طراحی و بهینه سازی وب سایت Seo امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل ، رنکینگ بالا می باشد.

اگر سایت شما در موتورهای جستجوی اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد از دید کاربران اینترنتی پنهان خواهید ماند و این افت فروش و بازدید شما را در برخواهد داشت.

پس، ما بر اساس آخرین تکنیکهای طراحی قالب و طراحی سایت که با استاندارد های بین المللی و با الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت بهینه شده ، طراحی وب سایت شما را انجام خواهیم داد و پس از 1 ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

به مجموعه فعالیتهای تخصصی که بر روی وب سایت شما صورت می گیرد تا وب سایت شما در نتایج جستجو در رتبه های بالا قرار گیرد را بهینه سازی وب سایت یا به اصطلاح سئو می گویند که نتیجه آن افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما خواهد بود

اقدامات ما بر روی سایت شما :

آنالیز رقبای شما

آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر

تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو حرفه ای

طراحی وب سایت بر اساس الگوریتمهای گوگل

ایجاد بهترین استراتژی در گرفتن لینک به وب سایت شما

معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو

آنالیز بازدیدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازدید وب سایت شما

 آنالیز جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان:

بهینه سازی سایت قدم به قدم با شما و برای شما

به شما اطمینان می دهیم که در تمامی مراحل ، قدم به قدم همراه شما خواهیم و تمامی اقدامات لازم را برای جلب رضایت حداکثری شما انجام می دهیم .

در این سرویس کاملا وب سایت شما در موتورهای جستجو بررسی می شود تا جایگاه کلماتی که در گوگل مایل هستید در صفحه اول قرار بگیرد نسبت به رقبای شما مشخص شود سپس وب سایت شما به نحوی بهینه سازی سایت seo شود که از رقبای شما پیشی بگیرد و در رتبهای بالا تری قرار گیرد

یافتن موثر ترین و مهمترین لغات مورد نظر شغل شما:

در این سرویس ما با برنامه های خاص بهترین و مناسب ترین لغات شغل شما را که بالاترین بازدهی را برای شما خواهد داشت را یافته و به شما پیشنهاد می دهیم

ترکیب لغات:

ما لغات مناسب یافته را طوری ترکیب می کنیم که بالا ترین بازدهی ممکن را داشته باشد

اضافه کردن کدها و لغات به متن:

مجموعه کدها لغات و ترکیب هایی از لغات در این سرویس در بطن و متن وب سایت شما به بهترین نحو قرار می گیرد

معرفی به موتورهای جستجو:

در این سرویس صفحات اصلاح شده و تنظیم شده به موتورهای جستجو معرفی می شوند موتورهای جستجو در بازه های زمانی کوتاه صفحات را مورد بازبینی قرار خواهند داد تا این اطمینان حاصل شود که آنها آخرین تغیرات محتوایی صورت گرفته در صفحات سایت شما را با خود برده اند

بالا بردن رتبه در نتایج جستجو:

در این سرویس رتبه های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو ارتقا داده می شود. کسب رتبه های کمتر از 10 آرزوی هر مدیر سایتی است که آگاهانه پای در وب نهاده است. در صورتیکه کلمات کلیدی نیز درست انتخاب شده باشند، این رتبه ها ارزش فوق العاده ای خواهند داشت .

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت برخی از خدمات ما در بهینه‌سازی، افزایش اساسی امنیت، افزایش چشمگیر سرعت لود سایت،تقویت و تیونینگ حرفه‌ای وب سایت و افزودن امکانات مدرن  بهینه سازی استایل + همه‌ی کدهای PHP قالب افزایش چشمگیر سرعت لود سایت و المان‌ها  کشینگ فوق‌العاده + کدها و اسکریپت‌های پرمیوم  کاهش درخواست‌های دیتا بیس + امنیت وب

ما در گروه طراحی و توسعه وب designA پیشرفته ترین ابزارهای طراحی وب را در اختیار گرفته ایم تا وب سایت حرفه ای شما را طبق مدرن ترین استانداردهای جهان وبا استفاده از از تکنولوژی های بسیار قدرتمند PHP5.3 + CSS3 + HTML5 + jQuery + Ajax به زیبا ترین و جذاب ترین شکل ممکن بسازیم.

ابزارهای بهینه سازی و طراحی کاملا گیرا و چشم نواز وب

پس از آماده سازی طرح اولیه و موافقت شما با آن، حال زمان اجرای طرح و کدنویسی حرفه ای و اصولی است . با کدهای کاملا بهینه و با کیفیت بخش ها مختلف وب سایتتان راهمانگونه که می خواهید خلق می کنیم .

شما از تماشای نتیجه ی کار شگفت زده می شوید !

مشاوره رایگان و معرفی ابزارهای مفید تحت وب

ما در وب پارس میشا از ابتدای راه با مشاوره ی رایگان جهت انتخاب بهترین مسیر همراه شما هستیم. مشاوره معرفی ابزارهای مفید تحت وب جهت طراحی سایت و سئو پس از مشاوره به بررسی دقیق ابعاد پروژه می پردازیم و طرح کلی اولیه را همان گونه که شما دوست دارید برای اجرا آماده می کنیم؛ تبریک ! شما طرح اختصاصی خود را دارید !

ابزارهای کدنویسی کاملا حرفه ای و اصولی سایت

در اجرای همه سفارش ها پس از کدینگ ، ما متناسب با هدف پروژه زیباترین طرح و رنگ را برای طراحی نهایی بر میگزینیم . زیبایی و جذاب بودن و در عین حال فوق العاده سبک و سریع بودن وب سایت شما تعهد کاری ماست . وب سایت خاص شما می بایست شخصیتی خاص داشته باشد !

سئو